GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 5522614
nr 552 2614
Vaser
2-par, 1800-tal, bemålade, höjd: 10+19
Kondition: skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:14:15
100 kr
150 kr
200 kr